Služby

Naše firma vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví. Ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“ .


 

Stavby

Firma Auterský-stavitelství,s.r.o. nabízí individuální výstavbu rodinných domů,realizace půdních nástaveb a vestaveb vč.zajištění a koordinace potřebných subdodavatelských firem.Vždy máme snahu o vstřícný a individuální kontakt se zákazníkem.Hlavním cílem naší společnosti je zdárné dokončení díla v požadované kvalitě a termínu a na konci každého smluvního vztahu je spokojený zákazník,který se v případě dalších požadavků rád znovu obrátí na naši společnost.Zakázky jsou realizovány výhradně prověřenými zaměstanci a subdodavateli.

Rekonstrukce

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s požadovanou kvalitou finálního dokončení. Pokud potřebujete rekonstruovat, opravovat, či poradit v oblasti rekonstrukcí a adaptací Vašich prostor, neváhejte nás kontaktovat.

 

Fasády

Jednou z hlavních činností společnosti jsou opravy fasád bytových a rodinných domů a provádění zateplovacích systémů.Firma je registrována v seznamu odborných dodavatelů v programu zelená úsporám.

Kontakt

Auterský - stavitelství, s.r.o.

auterskystavitelstvi@seznam.cz

Pod Velkým hájem 1424/9
Praha - Radotín
153 00

+420 602 324 816
fax: + 420 257 810 790

Vyhledávání

© 2003 - 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode